Розділ завантажень

 

Порядок оплати послуг з доставки електронний копій дисертацій за допомогою системи WebMoney Transfer


 

 

Система WebMoney Transfer - забезпечує здійснення розрахунків у реальному часі за допомогою облікових одиниць - титульних знаків WebMoney (WM).


Керування рухом титульних знаків здійснюється користувачами за допомогою клієнтської програми WM Keeper.
Після того як користувач додав у кошик необхідні йому товари й перейшов на сторінку оформлення замовлення йому пропонується зробити оплату в WebMoney Transfer зі свого електронного гаманця через cервіс Мерчант WebMoney.  Активуйте WebMoney Keeper перед переходом до сторінки платежу.

 

Опис порядку оплати замовлених товарів або послуг за допомогою системи WebMoney Transfer у нашому інтернет-магазині.


Наш ідентифікатор у системі WebMoney: 735031696379

Гаманець: U271534246467


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РИЗИКИ

Пропоновані товари й послуги надаються не за замовленням особи або підприємства, що експлуатує систему WebMoney Transfer. Ми є незалежним підприємством, що робить послуги, і самостійно ухвалюємо рішення щодо цінах і пропозиціях. Підприємства, що експлуатують систему WebMoney Transfer, не одержують комісійних винагород або інших винагород за участь у наданні послуг і не несуть ніякої відповідальності за нашу діяльність.

Атестація, зроблена з боку WebMoney Transfer, лише підтверджує наші реквізити для зв'язку й засвідчує особистість. Вона здійснюється по нашому бажанню й не означає, що ми яким-небудь образом пов'язані із продажами операторів системи WebMoney.